Czym się kierować podczas wyboru stacji roboczej Dell Precision?

Po wprowadzeniu na rynek nowej serii laptopów XC, Dell zaprezentował również nową linię stacji roboczych: linię Precision. Te laptopy i komputery stacjonarne zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach profesjonalistów, jak również grafików, naukowców i innych osób, które spędzają długie godziny przy swoich stanowiskach pracy. W tym wpisie na blogu omówimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze stacji roboczej Precision.

Co to jest stacja robocza Precision?

Stacje robocze Dell Precision zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność klasy profesjonalnej w cienkiej i lekkiej obudowie. Kategoria ta obejmuje zarówno standardowe laptopy, jak i urządzenia 2-w-1, które mogą płynnie przełączać się między laptopem a tabletem. Należy jednak pamiętać, że urządzenia te nie zastąpią tradycyjnej stacji roboczej do zadań profesjonalnych. Jeśli potrzebujesz uruchomić złożone symulacje, tworzyć modele 3D lub edytować duże pliki wideo, te urządzenia nie będą w stanie poradzić sobie z tymi zadaniami. Zamiast tego świetnie nadają się do zadań, które wymagają tylko jednej stacji roboczej, takich jak tworzenie wykresów, arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji. Standardowe stacje robocze Dell Precision są idealne dla architektów, inżynierów, analityków finansowych i wszystkich, którzy potrzebują urządzenia mogącego uruchamiać złożone symulacje i modele. Są one również skierowane do kreatywnych profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej klasy laptopa, który może być wykorzystywany do tworzenia grafiki, projektów CAD i wideo. Modele Precision 7710 i 7710v2 są przeznaczone do pracy z szeroką gamą oprogramowania. Model Precision 7810 łączy w sobie wysokiej klasy konstrukcję modelu 7710 z wydajnością energetyczną modelu 7710v2.

Różne typy stacji roboczych Precision

  • Small Form Factor: Jest to standardowy laptop o konstrukcji obudowy, której grubość nie przekracza 18 mm. Jest skierowany do firm, które wymagają urządzenia, które zmieści się na małej przestrzeni.
  • Medium Form Factor: To jest to samo, co Small Form Factor, ale ma większy ekran. Jest on skierowany do firm, które potrzebują urządzenia, które może zmieścić się w standardowej przestrzeni, ale również potrzebują większego ekranu.
  • Large Form Factor: Jest to urządzenie podobne do Small Form Factor, ale ma konstrukcję obudowy o grubości ponad 18 mm. Jest on skierowany do firm, które wymagają urządzenia, które może zmieścić się w dużej przestrzeni.

Dell Precision 6970

Dell Precision 7710 został zaprojektowany z myślą o cienkiej i lekkiej obudowie, o eleganckim wyglądzie.

Dell Precision 6970 jest kompaktowy i super naładowany najnowszą technologią. Posiada 15,6-calowy wyświetlacz InfinityEdge o rozdzielczości 4K (3840 x 2160), który obsługuje najnowsze technologie dotykowe, piórkowe i rysikowe. Ma też elegancką, nowoczesną konstrukcję z wykończeniem z włókna węglowego. Precision 6970 posiada najnowszy procesor Intel Core i9-8950HK, obsługę do 64 GB DDR4, dysk SSD o pojemności do 2 TB, grafikę NVIDIA Quadro P92200, dysk SSD PCIe x16 M.2 o pojemności 1 TB oraz do 22 TB pamięci sieciowej. Model ten posiada również dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P93500 do zaawansowanej wizualizacji, a także dwa porty 10G SFP+ do szybkiej łączności. Precision 6970 został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z najnowszym oprogramowaniem i sprzętem firmy Microsoft.

Dell Precision 7810

Dell Precision 7810 został zaprojektowany dla ekskluzywnego środowiska pracy, z eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Posiada 15,6-calowy wyświetlacz InfinityEdge o rozdzielczości 4K (3840 x 2140), który obsługuje najnowsze technologie dotykowe, piórkowe i rysikowe. Ma również elegancką, nowoczesną konstrukcję z wykończeniem z włókna węglowego. Ponadto Precision 7810 jest wyposażony w opcjonalne pióro Dell Genuine Professional Active Pen, które jest przeznaczone do pracy z programami Microsoft Office. Posiada również dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P92200, obsługę do 64GB DDR4, do 2TB SSD oraz do 22TB sieci. Model ten posiada również dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P93500 do zaawansowanej wizualizacji, a także dwa porty 10G SFP+ do szybkiej łączności. Precision 7810 został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z najnowszym oprogramowaniem i sprzętem firmy Microsoft.

Dell Precision 7710

Dell Precision 7710 został zaprojektowany z myślą o cienkiej i lekkiej obudowie, o eleganckim wyglądzie. Posiada 13,3-calowy wyświetlacz 4K (3840 x 2160) InfinityEdge, który obsługuje najnowsze technologie dotykowe, piórkowe i rysikowe. Posiada również wykończenie z włókna węglowego oraz dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P93500 i dyskretną grafikę Quadro P92200, obsługę do 32GB DDR4, do 1TB SSD i do 22TB sieci. Model ten posiada również dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P92200, do trzech portów 10G SFP+ dla szybkiej łączności. Precision 7710 został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z najnowszym oprogramowaniem i sprzętem firmy Microsoft. Model ten posiada opcjonalne pióro Dell Genuine Professional Active Pen, które jest przeznaczone do współpracy z programami Microsoft Office oraz opcjonalny moduł Dell Wireless 1501 Bluetooth do łączności bezprzewodowej. Precision 7710 jest świetny dla kreatywnych, którzy chcą lekkiego urządzenia, które może być używane zarówno do pracy, jak i zabawy.

Nowe stacje robocze Dell Precision zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności w cienkiej i lekkiej obudowie

Dell Precision 7710v2

Dell Precision 7710v2 został zaprojektowany z myślą o cienkiej i lekkiej obudowie, o eleganckim wyglądzie. Posiada 13,3-calowy wyświetlacz InfinityEdge o rozdzielczości 4K (3840 x 2160), który obsługuje najnowsze technologie dotykowe, piórkowe i rysikowe. Posiada również wykończenie z włókna węglowego oraz dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P93500 i dyskretną grafikę Quadro P92200, obsługę do 32GB DDR4, do 1TB SSD i do 22TB sieci. Model ten posiada również dyskretną grafikę NVIDIA Quadro P92200, do trzech portów 10G SFP+ dla szybkiej łączności. Precision 7710 jest świetny dla kreatywnych, którzy chcą lekkiego urządzenia, które może być używane zarówno do pracy, jak i zabawy. Model Precision 7710v2 ma mocniejszy procesor i więcej pamięci niż model 7710. Posiada również dodatkowy wentylator, który pomaga utrzymać chłód. Jest to idealne rozwiązanie dla twórców, którzy chcą mieć urządzenie o wystarczającej mocy, aby poradzić sobie z profesjonalnymi zadaniami, ale także dobrze sprawdzające się w rozrywce.

Podsumowanie

Nowe stacje robocze Dell Precision zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności w cienkiej i lekkiej obudowie. Są idealne dla twórców, którzy chcą lekkiego urządzenia, które może być używane zarówno do pracy, jak i zabawy, a także dla firm, które potrzebują urządzenia mogącego uruchamiać złożone symulacje.

You may also like...